HİZMETLERİMİZ

FOTOSELLİ KAPI SİSTEMLERİ

Fotoselli kapı sistemleri, günümüzde artık her yerde kullanılmaktadır. Her hangi bir fiziki hareket uygulamadan otomatik olarak açılan kapılara fotoselli kapılar denir. Tek ve çift yönde açılan kayar fotoselli kapılar ticari alanlarda da kullanılmaktadır. Özellikle alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, havaalanlarında ve büyük işletmelerde kısaca insanların devamlı olarak girip çıktığı ortamlarda kullanılmaktadır.

Fotoselli kapılar kötü hava koşularında ve çok sıcaklarda ortamdaki mevcut ısıyı korur. Otomatik, şifreli, kartlı ve elle çalışan çeşitleri de vardır. Yana kayar otomatik fotoselli kapılar, iç ortamla, dış ortamdaki hava akımı, toz ve ses girişini engelleme açısından kontrollü bir şekil de ayırır. Bu kullanım mantığı, ortamlarda ısı tasarrufu da sağlayabiliyor.

Fotosel kapıya yaklaşıldığını algıladığında açılır. Kapı kapanırken dahi yaklaşıldığında hassas fotosel hareketi algılayarak kapının anında açılmasını sağlar. Bu sayede hem zamandan tasarruf sağlanır hem de güvenilir bir alan oluşturulur. Fotosel kapılar aynı zamanda enerji dostudur ve fazla enerji harcanmaz/